26 Nisan 2010 yılında Türkiye’nin 8. Özel Kadın Doğum Hastanesi olarak faaliyete başlayan Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi uzman kadrosu ile sizlerle. Üst seviye kaliteli sağlık hizmeti vermek amacıyla her geçen gün ilerlemeye devam etmekte. Sahip olduğumuz modern teknolojisi ve ilgili branştaki uzman hekimleri ile birlikte hastalarımıza eksiksiz sağlık hizmeti vermek birinci hedefimizdir.

Hastanemiz hedefleri doğrultusunda gelişen teknolojiyi güncel olarak devamlı takip etmektedir. Doğru tanı, doğru tedavi ve hasta, hasta yakını memnuniyeti ile ülkemizde ilk tercih edilen olmak öncelikli hedefimizdir.

Antalya Kepez’de bulunan Özel Vitale Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi, Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali ve Antalya Özdilek Alışveriş Merkezi’ne yürüme mesafesinde bulunduğu gibi Mimar Sinan Kongre Merkezi’nin ise tam karşısında yer almaktadır.

Lüks ve konfor konusunda son seviyede olan hasta odaları, hastalarımızın tüm ihtiyaçları doğrultusunda detaylı bir şekilde dizayn edilmiştir. Bünyemizde bulunan tam teşekküllü 3 ameliyathanemiz, Türkiye Sağlık Bakanlığı denetimleri sonucunda övgüye değer bulunmuştur.

Misyonumuz

Özel Vitale Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi olarak sağlık hizmetlerini insan ve hasta haklarına uygun, etik kurallar çerçevesinde, profesyonel ve ekip ruhu olan uzman hekimlerimiz ile sunmaktayız. Doğru tanı, doğru tedavi, etkin, verimli, saygın ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı kendisine misyon edinen hastanemizin hasta memnuniyetini sürekli hale getirmek ve sağlık hizmet kalitesini en üst seviyede vermek öncelikli hedefidir.

Vizyonumuz

Özel Vitale Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi olarak uygun sağlık hizmeti sunmak ve hastalarımızın hak ettiği nitelikli, çağdaş, saygın, modern ve kaliteli sağlık hizmetini sunmak öncelikli vizyonumuzdur. Bu süreçte sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştiren bir kurum olarak ilerleyeceğiz.

Kalite Politikamız

<

Özel Vitale Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi olarak sağlık alanındaki tecrübelerimizden gelen güç ve sorumluluklarımız ile hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı olarak sağlık hizmeti vermekteyiz. Evrensel kalite yönetim şartlarına uygun olarak yasal mevzuatları gözeterek sürekli olarak kalite politikamızı iyileştirmekte ve hastalarımıza sunmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Özel Vitale Hastanesi, sağlık hizmetleri konusunda öncelikli olarak hastaları ile çözüm ortağı olarak çalışmayı hedeflemektedir. Hastanemizden sağlık hizmeti almayı tercih eden kişilerin gereksinim duydukları sağlık hizmetine kolaylıkla ulaşabilmesi amacımızdır. Sağlık problemlerine çözüm sunarken hastalarımızın sağlık gereksinimlerini ön planda tutmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Hastanemizden hizmet alan kişilerin memnuniyeti hizmetlerimizi geliştirmek konusunda kullanılmaktadır.

Tıbbi Hizmet

Özel Vitale Hastanesi amacı; halkımızın sağlıkla ilgili ihtiyaçlarını karşılamak ve daha sağlıklı bir hayat sürmelerini sağlamaktır. Bu amaca yönelik olarak hastanemiz verdiği tıbbi hizmetleri belirli bir standart üzerinden sürdürmeyi hedeflemektedir.

Uygulamalar

Hastanemiz olarak, Türkiye’de ve dünyada sağlık hizmetlerinin ve sağlık teknolojilerinin gelişimini izlemeyi; uluslararası kabul görmüş uygulamaları ülkemize getirmeyi ve bu uygulamaları kullanmayı hedeflemekteyiz. Bu hedefimiz doğrultusunda eğitim, araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı sürekli olarak sürdürmekteyiz.

Bölümlerimiz

Hastanemiz bölümleri kendi alanında tanınan ve alanında başarılı hekimlerimiz yer almaktadır. Kadın hastalıkları ve doğum polikliniği, doğum servisi ve yeni doğan yoğun bakım ünitemiz ile en kaliteli sağlık hizmetini sunmaktayız. Menopoz polikliniği ve çocuk sağlığı ve hastalıkları polikliniğimiz ile kadınlara ve çocuklara eksiksiz sağlık hizmetini hedeflemekteyiz.

Ayrıca yine bünyemizde tam teşekküllü olarak; KBB polikliniği, dahiliye polikliniği, üroloji polikliniği, kemik dansitometri bölümü, histerosalpingografi bölümü, beslenme ve diyetetik bölümü, biyokimya bölümü, mamografi bölümü, radyoloji bölümü, renkli doppler ve USG bölümü, ameliyathane, doğumhane, erişkin yoğun bakım ünitesi ve acil ünitesi bulunmaktadır.